Loading
Viete, čo všetko ponúka Kľúčová služba?

Kľúčová služba

Kľúčová služba nie je len miesto, kam si chodíme dať vyrobiť nové kľúče. Môžete sa na ňu obrátiť aj v iných situáciách. Čo všetko tu nájdete, ako sa hovorí „pod jednou strechou“, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Výroba kľúčov

Kľúčová služba vám vyrobí nové kľúče na počkanie. Pri rozhodovaní, ktorú z dostupných služieb využiť, hľadajte zámočníka, ktorý vyrába kľúče z polotovarov prvotriednej kvality. Na počkanie si môžete dať vyrobiť rôzne typy kľúčov pre rôzne cylindrické vložky, visiace zámky, nábytkové schránkové, lamelové zámky a dokonca aj kľúče od pokladničiek. Môžete si dať pritom vyrobiť kľúče rôznych značiek. Napríklad FAB, TOKOZ, ROTO, GE-GE, ABUS, GUARD, VIRO, MUL-T-LOCK, VEGA, RESIST či DOM. Pre čo najlepší výsledok je potrebné priniesť originálny kľúč, ktorý ste zakúpili spolu so zámkom. Ak prinesiete kópiu, nebudete si môcť na vyrobený kľúč uplatniť záruku.

Potrebujete si dať spraviť bezpečnostný kľúč? Kľúčová služba vám ho vyrobí, len ak si zároveň prinesiete originálny kľúč a bezpečnostnú kartu.

Nové kľúče nemusíte potrebovať len od bytu ale aj od auta. Autokľúče sa môžu tiež pokaziť a budete potrebovať ich opravu. Aj o to sa postará kľúčová služba. Najčastejšími problémami sú:

  • nalomená alebo ohnutá planžeta na mechanickom kľúči,
  • priveľmi zodraté zuby,
  • pokazený mechanizmus na vyskakovacom autokľúči,
  • nefungujúci imobilizér.

Otvorenie zabuchnutých dverí

Každému sa môže stať, že sa za ním vo chvíli nepozornosti zabuchnú dvere a zostane stáť vonku bez kľúčov. V takejto situácii vám pomôže non-stop kľúčová služba. Nemusíte pritom nikam chodiť, stačí, ak zavoláte a skúsený zámočník príde až k vám. Váš nezamknutý byt tak nezostane ani na chvíľku bez dohľadu. Nie je vhodné, aby ste sa zabuchnuté dvere pokúšali otvoriť sami, pretože neodborný zásah by ich mohol poškodiť. Zámočník sa postará o otvorenie bez toho, aby došlo k poškodeniu zámkovej vložky, zárubne či samotných dverí.

Oprava a výmena zámku

Zámok na dverách sa môže aj pokaziť. Kľúč sa z neho napríklad nedá vytiahnuť, zostáva zaseknutý v medzi polohe alebo ním nejde otočiť. S takýmito chybami sa môžete stretnúť najmä pri lacných zámkových vložkách. Non-stop kľúčová služba vám príde opraviť, v prípade potreby aj vymeniť pokazený zámok kedykoľvek. Poradí vám tiež, akú zámkovú vložku vybrať, aby vám vydržala slúžiť čo najdlhšie. Zámok vám vymení aj na bezpečnostných dverách.

Otváranie áut

Kľúčová služba vám pomôže aj vtedy, ak si omylom zabuchnete auto s kľúčmi vo vnútri. Na otváranie áut sa používa profesionálne náradie. Môžete sa tak spoľahnúť na to, že zámok ani samotné auto nebudú poškodené. Ani v tomto prípade nemusíte nikam chodiť. Môžete zostať pri svojom vozidle, aby ste si boli istí, že ho do príchodu zámočníka nikto neukradne. Kľúčová služba príde po zavolaní priamo na určené miesto.

Kľúčová služba