Loading
Otvaranie dveri na zavolanie

Otvaranie dveri!

Zámky sú súčasťou moderného sveta — stretávame sa s nimi denne niekoľko krát. Ale aj zámok sa niekedy pokazí, kľúče sa stratia alebo sa omylom vyvriete za dverami svojho domova. V takýchto situáciách je najlepšie zavolať profesionálnu kľúčovú službu, ktorá vykonáva otvaranie dveri.

Otvaranie dveri nechajte na profesionálov

Otvoriť zabuchnuté dvere bez toho, aby ste ich poškodili, nie je jednoduché. Rovnako ako otvoriť dvere so zlomeným kľúčom v zámku. V takýchto či podobných prípadoch to iste neskúšajte sami kreditnou kartou, pakľúčom ani páčidlom. Mohli by ste si dvere nenávratne poškodiť.

Non-stop služby pre každého

Kľúče sú dosť malé na to, aby sa ľahko stratili. Dvere sa tiež môžu nečakane zabuchnúť prievanom. Stačí len chvíľka nepozornosti a vy už stojíte v papučiach pred svojím bytom alebo domom. Pre všetky tieto prípady je tu kľúčová služba, ktorá sa o otvorenie dveri postará. Nebudete musieť pritom nikam ísť, postačí len zavolať z mobilu či od ochotných susedov.

Služba otvaranie dveri si poradí s bezpečnostnými, plastovými, oceľovými aj garážovými dvermi. Pomocou profesionálneho náradia otvorí zámok bez poškodenia v priebehu niekoľkých minút. Dvere sa otvoria rovnako ľahko ako pri použití originálneho kľúča. Po otvorení budú spĺňať svoju funkciu rovnako spoľahlivo ako pred tým.

Nebude to drahé?

Za profesionálne otvaranie dveri budete musieť, samozrejme, niečo zaplatiť. Váš výdavok však nebude taký vysoký, ako by bol pri výmene zámkovej vložky či dokonca dverí alebo poškodenej zárubne v prípade svojpomocného pokusu o otvorenie. Ak chcete vedieť, koľko vás to bude stáť, opýtajte sa privolaného zámočníka na cenu už vo vašom telefonáte. Na základe typu dverí a zámku vám bude vedieť vopred povedať cenu za poskytnuté služby. Otváranie dverí si bude účtovať aj s nákladmi na výjazd na miesto. V prípade, že si službu objednáte v noci či cez víkend, by ste mali počítať aj s príplatkom.

Poruchy na dverách

Kvalitná kľúčová služba sa postará v prípade potreby aj o iné poruchy na dverách. Pomôže vám s opravou vchodových, balkónových či garážových dverí aj s bežným zámkom na nábytku. Postará sa aj o opravu kovania. Často sa stáva, že sa pokazí zámok, zasekáva sa kľúč alebo sa vôbec nedá zo zámku vytiahnuť.

Skúsený zámočník diagnostiruje poruchu a odstráni ju. Ak sa zámková vložka nedá opraviť, odporučí vám najvhodnejší typ na jej výmenu. Zaujíma vás cena? V takom prípade vám pomôže vybrať čo najkvalitnejší model za prijateľnú sumu. A to v rôznych cenových hladinách či bezpečnostných triedach.

Otvaranie dveri
Otvaranie dveri