Loading
V akých situáciách vám pomôže -

Zamocnik?

Možno si to ani neuvedomujeme, no zámky sú naším každodenným spoločníkom. Stretávame sa s nimi pri vstupe do nášho domova, do práce a dokonca aj do vchodov na panelákoch. Zámkom si zatvárame auto, garáž a aj skrinku na oblečenie či pokladničku na drobné úspory. V nasledujúcom článku sa dozviete o tom, čo všetko pre vás v prípade problémov so zámkami môže urobiť skúsený zamocnik.

Pokazený zámok

Zámky sú tvorené niekoľkými pohyblivými časťami, ktoré sa v priebehu času môžu opotrebovať alebo dokonca poškodiť. Najmä pri menej kvalitných zámkoch sa môže stať, že sa napríklad zaseknú v jednej polohe alebo nejde vybrať kľúč. V snahe predsa len dvere otvoriť, tiež môžete kľúč v zámku ľahko zlomiť. Zamocnik vám pomôže v každej z týchto situácií. Pomôže vám opraviť zámok na dome, bráne, aute, skrinke aj bezpečnostný zámok.

Výmena zámku

Kľúčová služba vymení zámky na klasických bytových dverách, viacbodových a bezpečnostných dverách, hliníkových a plastových dverách. Môžete si nechať vymeniť tiež zámok na schránke či nábytku. Zámok je potrebné vymeniť nielen v prípade, že sa pokazí. Výmenu je vhodné vykonať aj pri kúpe domu či bytu. Výmena zámku sa robí priamo na mieste. Službu si jednoducho objednáte a v dohodnutý čas príde zámočník k vám domov.

Výroba kľúčov na mieru

V prípade potreby vám zámočník vyrobí náhradný kľúč. Aby váš nový kľúč fungoval správne, mali by ste mu ako vzor priniesť originál zakúpený so zámkom. Ak potrebujete kľúč pre bezpečnostné dvere, nezabudnite priniesť aj bezpečnostnú kartu.

Autokľúče

Môžete si nechať vyrobiť aj nové kľúče od auta. Zamocnik vám vyhotoví autokľúče pre všetky typy vozidiel. Budete potrebovať originálny kľúč, poznať typ auta a rok jeho výroby. Ak si nie ste istí, že nový kľúč bude do zámku auta dokonale pasovať, môžete zámočníka požiadať aj o jeho preskúšanie.

Stratili ste niektorý z kľúčov od auta? V taktom prípade vám odporúčame prekódovanie imobilizéra. Prekódovanie je vhodné urobiť aj pri kúpe ojazdeného vozidla. Vymazaný kľúč sa už na auto nebude dať použiť. Imobilizér je tiež možné vypnúť a budete používať len mechanický kľúč.

Zabuchnuté dvere nie sú problémom

Ak sa ocitnete pred zatvorenými dverami, je tu non-stop kľúčová služba. Zamocnik príde až k vám a zabuchnuté dvere otvorí. Otvoriť je možné všetky typy dverí bez poškodenia zámku či dverí, a to aj v tom prípade, že ste si nechali z druhej strany zasunutý kľúč. Na zámočníka sa môžete obrátiť aj vtedy, ak potrebujete otvoriť dvere s bezpečnostným zámkom.

Zabuchnuté dvere na aute? Ani tento problém by profesionálneho zámočníka nemal zaskočiť. Pomocou špeciálneho náradia otvorí auto bez nebezpečenstva poškodenia zámku či karosérie.

Zamocnik